Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

KSN Grup; faliyetlerine 2021 yılında Ksn Kuaför Tekstil Gıda İnşaat Turizm Otomativ Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi resmi ünvanı ile Delil KÖSEN kuruculuyla ilk olarak "Mardel Salon" markası ile başlamıştır. 

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Ksn Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla Kuaför ve Güzellik Hizmetleri, Tekstil, Gıda, İnşaat, Turizm ve Otomotiv sektörlerinde yeni girişimleri ile Mardin ili bölgesinde yeni soluklar getirmeye devam etmektedir..

Kuaför ve Güzellik Hizmetleri sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede Tekstil, Gıda, İnşaat, Turizm ve Otomotiv alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Ksn Grup, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün tecrübeli teknik ve idari kadrosuyla istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, gelişmiş hizmetleri ile bölge ve ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Ksn Grup, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla Mardin'in yeni ve büyük alışveriş merkezi olan MardinMall AVM'de en büyük yatırımını "Mardel Salon" markasıyla ileriye dönük büyük ve gelişen bir yatırım ile sağlamıştır.

Ksn Grup’un global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımdır. Ksn Grup, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Ksn Grup, uluslararası arenada kanıtlanmış inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

MİSYONUMUZ
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

VİZYONUMUZ
Tecrübe ve bilgi birikimimiz ile uzmanlaştığı çeşitli sektörlerde imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak; gıda, tekstil, turizm, inşaat sektörlerinde dünya çapında bir marka haline gelmektir.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşteri Anlayışı
Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması
Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Samimi İletişim
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Çalışanlara Özen
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

 

Saygılarımızla,
---
KSN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu

Bilgi Talep Formu